Online Sınav Kampı

   Sınav çalıştayında kullanılan sunumlar için konu isimlerine tıklayınız..

Alper Çeltikçi

Berk Onuk

Fazıl Ölmez

Hüseyin Akbaba

İlknur Batuk

Mirali Kara

Özlem Sarıkaya

Reşit Erçetin

Sarper Erdoğan

Geçmiş yılların çalıştay SUNUMLARINA erişebilmek için buraya tıklayınız.

KALİTE AKADEMİ tarafından kendi öğrencilerine daha önce uzaktan eğitimde kullanmış oldukları kullanıcı adı ve parola ile ücretsiz olarak İSG Sınav Kampı Online yayınlarına erişme izni verilir. Aynı zamanda öğrencilerimiz, offline yayınlara da 1 kez olmak üzere erişim hakkına sahiptir.

Öğrencinin giriş-çıkışları sistemde kaydedilmektedir. Öğrenci kendi kullanıcı adı ve parolasını üçüncü şahışlara kullandırdığı, yayınların kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılmasına aracılık ettiği taktirde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine aykırı davrandığı için, KALİTE A.Ş yasal haklarını kullanır.

İnternet üzerinden yayınlanan bu yayınların ve muhtevasının tamamının telif hakları KALİTE A.Ş’ye aittir. KALİTE A.Ş bu yayınların kopyalamasına izin vermez. Bu yayınların her ne şekilde olursa olsun kopyalanması,çoğaltılması dağıtılması veya toplu olarak kullanılması durumunda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine göre KALİTE A.Ş kullanıcı adı, parolası, TC Kimlik Numarası ile uzaktan eğitim sisteminde tespit ettiği kötü kullanımda bulunan öğrencisini dava etme hakkına sahiptir. Öğrenci bu yayınları hiçbir şekilde kopyalamayacağını, bir başkasıyla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.