Kalite Akademi adıyla 1998 yılında çıktığımız yolda, başarımızın en büyük kaynağı olan müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyeti ile birlikte, bugün Kalite Group çatısı altında birçok iş kolunun yükselişine imkan yaratmaya devam etmekteyiz. Türkiye’yi geleceğe, geleceği Türkiye’ye taşıma gayretinde olan Kalite Group, kuruluşundan bugüne kadar birlikte çalıştığı kişi ve kurumların yenilikçi, çözüm odaklı, güvenilir ve kaliteli hizmetten yararlanmalarını sağlamış, bugünden sonra da gelişen teknolojiyle birlikte gücüne güç katarak aynı doğrultuda hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Birçok sektörde faaliyet gösteren Kalite Group şirketleri, her biri alanında uzman, deneyimli ve bilgi derinliği olan kişilerce yönetilerek, müşterilerine en etkin çözümleri üretmektedir.

Oluşumumuzun temelini meydana getiren Kalite Akademi; iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, işyeri hekimliği eğitimleri, işyeri hemşireliği eğitimleri, ilkyardım eğitimleri, yangın eğitimleri, kurumsal eğitimler gibi bireylere ve kurumlara değer katacak eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bunlarla birlikte uzaktan eğitimler ve isg profesyonelleri, işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları için eğitici eğitimlerimiz de hizmetinizdedir. Kalite Akademi, kaliteli eğitimin yanı sıra risk analizi, isg ve iş hukuku alanlarında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kalite için eğitim, eğitim için de kalite diyenlerin tercihi olan Kalite Akademi, bireylere ve kurumlara sunduğu imkanlar ile sektör için yol gösterici olmakla beraber, bünyesindeki deneyimli ve bilgili uzmanlarıyla da her geçen gün kalitenize değer katmaktadır.