KALİTE GROUP

Türkiye’yi geleceğe, geleceği Türkiye’ye taşıma gayretinde olan Kalite Group, dünden bugüne gelişen iş kollarında istikrarlı duruşu ve ilerleyişiyle yer almaya devam etmektedir.

1998’de Kalite Akademi ismiyle çıktığımız yolda, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte gelen başarımız, bugün Kalite Group çatısı altında bir çok iş kolunun birlikte yükselişine imkan yaratmaktayız. İnancımız ve gayretimiz birbirine tutunan kolların beraber yükseleceği yönündedir; Kalite Group ise bu yükselişin dünü, bugünü ve yarını olmaya devam edecektir.

Oluşumumuzun temelini ve başlangıcını oluşturan Kalite Akademi olarak, İş Sağlığı Güvenliği, İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşireliği gibi birçok alanda eğitim hizmetleri sunmaktayız. Ve hali hazırda bu alanda başarı oranı en yüksek eğitim kurumu olma unvanını korumaya devam ediyoruz.

Kalite Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, çalışma ortamlarınlarının gözetimi için işyerlerinde sağlık ve güvenlik tehlikelerine karşı hazırlanacak önleyici faaliyetleri ve planlamaları yürütmeye Kalite Group çatısı altında devam etmekteyiz.

Kalite Group'un yükselen değeri olan DoktorTV 2009’dan bu yana, dijital medyanın sağladığı teknik olanakları sağlık sektörünün ve tüm internet kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir. Güncel ve güvenilir sağlık bilgilerini özgün yayıncılık anlayışı çerçevesinde ziyaretçileriyle Canlı Yayın altyapısıyla da internet kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

WAW International ise bünyemizde oluşturulan ve uluslararası müşterilerine sonuç odaklı, yenilikçi teknolojiler geliştirmek üzere, yeni medya ortamlarını da kullanarak hizmet vermeyi kendisine görev edinmektedir.

www.kalitegroup.com