İnsan Kaynakları Politikası

Kalite Group  insan kaynakları yönetimi anlayışı, iş yapılan farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarına proaktif olarak cevap vermenin yanı sıra stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını sağlamaktır. Doğru bilgi paylaşımı ve kaliteli zaman kullanımı ile etik iş anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımımız, bizleri her geçen gün daha emin adımlarla geleceğe taşımaktadır.

Kariyer Yönetimi 

Kariyer Yönetimi, çalışanın yetenek ve ilgilerini analiz etmelerine yardımcı olmak ve kariyer geliştirme faaliyetlerini planlamaktır.

Kalite Group, kariyer yönetimini iki şekilde planlanmaktadır.

1. Kalite Group bünyesinde çalışanların kariyer yönetimi

Kalite Group  olarak hedeflerimiz, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kaliteli ve nitelikli insan gücünü işe alarak potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamları yaratarak, çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktır.

Kişi ve ekip performansını kurum performansına yansıtacak, bilgiyi doğru yöneten, süreçlerini sürekli geliştiren “Değer Yaratan İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi”ni oluşturmaktır.

Kurumun verimliliğini arttırmak, nitelikli insanların sayısını arttırmaktan geçer. Çalışanların niteliği ise doğru işe doğru kişiyi seçmekten başlar.

Kalite Ailesi  olarak kariyer yönetiminde, belirlenen hedeflere ulaşırken her çalışandan pozisyonunun fonksiyonel yetkinliklerini göstermesi ve kendisini sürekli geliştirmesini bekliyoruz.

Kalite Group insan kaynakları yönetimi, kariyer yönetimi, performans ve eğitim süreçleri ile entegreli  bir şekilde çalışır ve çalışanların kendi kariyer gelişim planlarını oluşturabilmelerini  aşağıda belirtilen uygulamalara başvurmalarıyla destekler.

- Eğitim ve Gelişim Programları
- Rotasyon ve Proje Görevleri

2. Kalite Group bünyesinde yer alan eğitimlerde eğitim almış adayların kariyer yönetimi

Kalite Group bünyesinde eğitim almış adaylarımızın, aldıkları eğitim ve özellikleri doğrultusunda başka firmalara rotasyonunu desteklenerek adaylarımızın kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamış oluyoruz.

Açık Pozisyonlar

 A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı

Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2014

  • Kalite OSGB bünyesinde görevlendirmek üzere A,B,C SINIFI İŞGÜVENLİĞİ UZMANLARI aranmaktadır.

  •  

  • Adaylarda,

  • * İnşaat ve şantiye tecrübesi,

  • * A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası,

  • * Avrupa yakasında ikamet etmesi,

  • * Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması tercih edilmektedir.

Şimdi Başvur

 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2014

 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2014

 Genel Başvuru

Bitiş Tarihi: 14 Mayıs 2015

 İşyeri Hekimi

Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2014

 İşyeri Hemşiresi / Sağlık Memuru

Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2014

 Saha Satış Temsilcisi