Katılımcı Görüşleri

"Tüm hocalarımıza ve Murat Etöz hocama isg kurslarındaki güzel anlatımından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum."

Zeynel Eroğlu

"Ferhat Hocam sağolsun bugüne kadar yardımlarını hiç esirgemedi gerek kurs döneminde gerekse çalışma hayatında. Kalite akademiyi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum çünkü kesinlikle her iş güvenliği uzmanının tanışması ve tecrübelerinden istifade etmesi gereken bir kişi var orada Ferhat BABÜR"

Tunahan Fidan

"kalite akademinin değerli hocalarından FERHAT BABÜR gerek kurs aşamasında gerek belgemizi aldıktan büyük tecrübelerinden faydalanmamıza imkan sağladığı için çok teşekkür ederim..."

Oktay Kilikli

"Merhaba Arkadaşlar, sınava hazırlık süresince değerli bilgi ve tecrübelerini esirgemeyen saygıdeğer Hocam Ferhat Babür'e çok teşekkür ederim."

Nagihan Çakır

"İlknur Hanım'a donanımlı slaytları ve etkili sunumu için teşekkür ederiz."

Elif Hüsna

"Her şey için teşekkürler kalite akademi"

Bahar Kiravkazli

"emeğiğnize ve bize sabrınıza teşekkür ederiz"

Muammer Bayat

"canlı yayında sorun yaşamadık teşekkür ediyorum.Özlem hanım konusuna hakimdi yeni yönetmeliklerden anlatması çok güzeldi Soruda çözülseydi daha iyi olurdu.Murat Hocamın sorularının bir kısmı eskiydi yanıtlarında çelişkiler oldu.Örneğin isg kurullarında raporlar 3 ay mı 6 ay gibi ama yinede güzeldi.Emeğinize sağlıık"

Tülay Bozkaya Ölçek

"2 sene önce almış olduğum B grubu isg uzmanlığı eğitimi sonunda 21 ekimde sınava girdim..bugün itibari ile artık B grubu iş güvenliği uzmanıyım..kalite akademideki değerli hocalarıma ve emeği geçen herkese teşekkürler..A grubunda görüşmek dileğiyle.."

Erhan Bacaksız

Basında Kalite

Basında Kalite 
Kalite Akademi, işletmelere sunduğu kaliteli hizmetler ile yazılı basında kendisinden sıkça bahsettiriyor.

Atlas Dergisi
Kalite İlkyardım Eğitim Merkezi’nin verdiği ilkyardım eğitiminden, Atlas dergisinde övgüyle bahsedilerek, eğitimin amacı ve içeriği hakkında okuyucular bilgilendirildi. İlkyardım eğitimi için kamuda ve özel sektöre yapılan düzenlemeler, işyerlerinde yaşanabilecek kazalarda can kayıplarını ve sakatlanmaları önlemek için ilkyardım eğitiminin önemli bir konumda bulunduğu, kimlerin, nasıl ilkyardımcı olabileceği gibi soruların yanıtlarına dergideki haberde yer verildi. Ayrıca eğitimin nasıl ve ne kadar süre uygulanacağı, katılımcılara ücretiz olarak verilecek materyaller ve eğitim başlıkları hakkında da bilgiler verildi.

Küresel Haber Ekonomi
24 Kasım 2007 tarihinde yayınlanan, Küresel Haber Ekonomi gazetesi yazısında; “Kalite A.Ş. insanı evrensel bakış açısıyla tanımlıyor ve bu paralelde insanı her şeyden önce bir değerler bütünü olarak görüyor. Kalite A.Ş.’nin politikaları ile sektörel hizmet anlayışı kalitesine kavuşuyor.” dedi.

Bu öğe hakkında insanlara daha fazla bilgi verin. Bu öğeyi eklemek için Öğe Ekle & Yönet'e tıklayın.

Kişi Adı

Şehir, Ülke

Bu öğe hakkında insanlara daha fazla bilgi verin. Bu öğeyi eklemek için Öğe Ekle & Yönet'e tıklayın.

Kişi Adı

Şehir, Ülke

Bu öğe hakkında insanlara daha fazla bilgi verin. Bu öğeyi eklemek için Öğe Ekle & Yönet'e tıklayın.

Kişi Adı

Şehir, Ülke

Please reload